15.03.19

Психологічні майстерні!

01.02.19
День відкритих дверей!

 

 

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей, що відбудеться 02 березня 2019 року об 11:00, в навчальному корпусі № 4, за адресою вул. О. Дашкевича, 24. Чекаємо в аудиторії 115!

09.01.19 
Розклад роботи університету

Інформуємо щодо режиму роботи закладу вищої освіти у ІІ семестрі 2018/2019 навчального року.

Згідно з наказом «Про завершення освітнього процесу в І семестрі 2018/2019 навчального року» навчальний процес для студентів розпочнеться 21 січня.

Нагадаємо, що канікулярна відпустка у здобувачів освіти триває з 30.12.2018 по 20.01.2019.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

28.12.18 
Вручення дипломів

У ці передноворічні свята ми вручаємо дипломи випускникам психологічного факультету: магістрам та бакалаврам. Останнє напутнє слово від викладачів, завідувачів кафедр, декана та ректора університету. Адже нам не байдуже як складеться доля наших випускників. Разом з дипломами вони отримують путівку в життя. Бажаємо їм бути успішними, впевненими, щасливими!!!

25.12.18 
Випуск магістрів

27.12.2018. Запрошуються випускники, викладачі, гості та всі охочі! Вручення дипломів з відзнакою випускникам денної форми навчання відбуватиметься в актовій залі НК №З об 11.00; звичайного зразка та магістрам, які навчалися за заочною формою, - в конференц-залі НК 1 (2-й поверх, ректорат) о 12.30.

07.12.18
Благодійний ярмарок

7 грудня студенти психологічного факультету та ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва проводили благодійний ярмарок, кошти з якого віддадуть на допомогу онкохворим дітям.
Тому, багато хто сьогодні мав змогу зробити добру справу і допомогти діткам.
Дякуємо всім, хто щось придбав або ж просто кинув гроші в скриньку.

07.12.18 
Політична психологія

Сьогодні на психологічному факультету, кафедрою прикладної психології, було проведено щорічний науково-практичний семінар в рамках дисципліни «Політична психологія» - «Вибори у мери міста Черкаси». 
Дякуємо усім студентам хто приймав участь та відвідав даний захід! 
Вітаємо переможця - Ярослава Олійника!
Ми за усвідомлений вибір!
Слава Україні!

07.12.18 
Психологічна допомога у надзвичайних умовах

Сьогодні в рамках вивчення дисципліни «Психологічна допомога у надзвичайних умовах» для магістрів-психологів та медичних психологів лабораторне заняття проходило у формі тренінгу, який проводила психолог Державної служби з надзвичайних ситуацій Коротяєва Леся. У ході тренінгу студенти оволодівали практичними уміннями та навичками щодо надання первинної психологічної допомоги в осередку надзвичайної події.

22.11.18
День Гідності і Свободи

На Психологічному факультеті тривають заходи до Дня Гідності і Свободи.

20.11.18
Біологічні та соціальні чинники особливостей психіки та поведінки студентської молоді

Сьогодні на психологічному факультеті кафедрою психології було організовано та проведено студентську науково-практичну конференцію на тему: «Біологічні та соціальні чинники особливостей психіки та поведінки студентської молоді». Цей захід став традиційною формою передзахисту магістерських робіт. Пленарне засідання розпочав завідувач кафедри психології професор Харченко Д.М. З вітальним словом виступили проректор Корновенко С.В. та декан факультету Туз Л.Г. Також на конференції поділилась своїм досвідом роботи медичний психолог Центру матері та дитини, наша випускниця Попельнюх Н.М. Студенти представили свої наукові дослідження. У другій частині конференції на секційних засіданнях були представлені для обговорення магістерські дослідження за такими напрямами: медична психологія, вікова та соціальна психології.

15.11.18
Морфо-функціональна структура мозку

Сьогодні в стінах Черкаського Національного університету професор кафедри психології Дмитро Миколайович Харченко продемонстрував студентам-магістрам та студентам 1-го курсу морфо-функціональну структуру мозку.

09.11.18
Крила України

Сьогодні студенти та викладачі психологічного факультету долучилися до написання всеукраїнського диктанту національної єдності "Крила України"

19.09.18
Виїзне заняття

Навчально-наукова база "Сокирне". Виїзне заняття з групової психологічної корекції зі студентами 1 курсу. Презентації академічних груп, козацька каша, піднесений настрій!

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ

21 березня о 14.30

шкільних психологів, учнів старших класів, а також всіх бажаючих на

ПСИХОЛОГІЧНІ МАЙСТЕРНІ,

що будуть проводитися за адресою:

 

м. Черкаси, вул. Дашкевича, 24

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now