top of page
001.fw.png

м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 24; корпус № 4; кабінети 117, 119

(0472) 33-25-16
psy.cdu.edu@i.ua

герб-факультету2.png
герб1.jpg
герб2.jpg
eluniv.jpg
time_table_edited_edited.jpg
26.10.22

Відкрите лекційне заняття

0001.jpg

Сьогодні 26.10.2022 р. відбулося відкрите лекційне заняття доктора психологічних наук, завідувача кафедри психології Чистовської Юлії Юріївни з дисципліни "Клінічна та консультативна психологія". Тематика лекції була присвячена депресивним станам в клініці психічних хвороб.

26.10.22

Психологічні аспекти забезпечення успішної та стабільної роботи вашого бізнесу в умовах війни

002.png

Сьогодні в межах співпраці Психологічного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького і Черкаської торгово-промислової палати проведено вебінар "Психологічні аспекти забезпечення успішної та стабільної роботи вашого бізнесу в умовах війни". Спікер - кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації Ілона Вікторівна Калашник.

 
 
26.10.22

Ознайомлювальна практика

 
009.jpg

Вже другий тиждень першокурсники в межах навчальної ознайомлювальної практики знайомляться з роботою психологів різних закладів міста та області.

25.10.22

Студентська практика

008.jpg

Життя триває попри війну. І от сьогодні дуже приємно було приймати студентів з факультету "Медична психологія" Черкаського Національного університету імені Богдана Хмельницького. Колектив садочку ділився досвідом роботи з майбутніми спеціалістами.

06.10.22

Профорієнтаційна робота

003.jpg

Ще приймальна комісія не завершила набір студентів на другу хвилю зарахування, а кафедри Психологічного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вже займаються профорієнтаційною роботою. Сьогодні, 06.10.2022 р., завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук Чистовська Юлія Юріївна та виконувачка обов’язків завідувача кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації, кандидат психологічних наук Сіденко Юлія Олександрівна зустрілися з учнями одинадцятого класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 імені Ю. Г. Іллєнка. У контексті зустрічі були розглянуті перспективи та переваги навчання на Психологічному факультеті Черкаського національного університеті імені Богдана Хмельницького. Висловлюємо окрему вдячність директорці школи Осадчій Світлані Анатоліївні та класному керівникові 11 класу Кропивко Світлані Вікторівні за допомогу в організації зустрічі з учнями випускного класу.

26.09.22

Група "Активного соціально-психологічного пізнання"

004.jpg

26.09.22 року на Психологічному факультеті, традиційно стартувала двотижнева група "Активного соціально-психологічного пізнання" Студенти першокурсники мають можливість ознайомитися із роботою практичного психолога. Спробувати групову роботу та розібратися із власними проблемами.

15.09.22

Перша лекція

005.jpg

Перша лекція для першокурсників психологічного факультету "Україна у боротьбі за незалежність, державність, свободу". Вітаємо наших студентів із початком освітнього процесу!

13.09.22

Батьківські збори

006.jpg

Сьогодні на психологічному факультеті відбулися батьківські збори. Першокурсники та їх батьки ознайомилися зі специфікою та особливливостями навчального процесу.

09.09.22

Триває вступ

007.jpg

Шановні абітурієнти! Ви маєте можливість вступити до Психологічного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в цьому році й опанувати одну з найзатребуваніших на сьогодні професій. Триває друга хвиля вступу.

bottom of page